70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Wielokrotnie pytamy naszych klientów o usługi, których najbardziej brakuje im na rynku. Na tej podstawie tworzymy nasze produkty oraz usługi dostępne dla każdego. Bardzo często dochodziły nas słuchy o braku platformy internetowej, na której każdy miałby możliwość dodawania dowolnych ogłoszeń bez ponoszenia wysokich miesięcznych opłat. Nie przeszliśmy obojętnie obok próśb naszych klientów i stworzyliśmy im specjalną stronę internetową z ogłoszeniami online.

Na naszej stronie z ogłoszeniami użytkownicy zamieszczają oferty wynajmowanych przez siebie nieruchomości, takich jak: lokale pod działalność gospodarczą, domy, mieszkania, pokoje lub stancję. Ponadto każdy użytkownik może znaleźć tam ciekawe oferty pracy w całej Polsce, anonse o zwierzętach czekających w schroniskach na nowych kochających właścicieli, a nawet informacje o przedmiotach, które inni użytkownicy chcą oddać zupełnie za darmo. Każdy z użytkowników naszej strony internetowej może również zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży przedmiotów w następujących kategoriach: motoryzacja, nieruchomości, dom i ogród, elektronika, moda, rolnictwo, artykuły dla dzieci, sport i hobby, muzyka i edukacja, ślub i wesele. Oprócz sprzedaży można tam także dodawać ogłoszenia o chęci zakupu, które znaleźć można w zakładce Kupię.

Dodawanie ogłoszeń w dowolnej kategorii, za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest całkowicie bezpłatne. Nie wiąże się także z ponoszeniem żadnych dodatkowych opłat w późniejszym okresie.

Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze interfejsowi z naszej strony internetowej z darmowymi ogłoszeniami korzystać może każdy. Aby dodać swoje własne ogłoszenie o sprzedaży, wynajmie bądź poszukiwaniu wystarczy spełnić kilka prostych kroków.

Krok pierwszy Rejestracja.

Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej z ogłoszeniami przejdź do zakładki Rejestracja i wypełnij znajdujący się tam formularz. Należy podać w nim swoje podstawowe dane osobowe, adres email niezbędny do weryfikacji, wymyślony przez użytkownika login oraz hasło. Następnie kliknij zarejestruj.

Krok drugi Weryfikacja.

Zaloguj się na swoją skrzynkę email i odnajdź mail od naszej redakcji. Kliknij w zamieszczony w nim link potwierdzający Twoją rejestrację.

Krok trzeci Logowanie.

Przejdź na naszą stronę internetową z ogłoszeniami i zaloguj się przy użyciu ustalonego przez Ciebie wcześniej loginu oraz hasła.

Krok czwarty Dodawanie ogłoszeń.

Przejdź do zakładki Dodaj bezpłatne ogłoszenie. Wybierz odpowiednią kategorię, w jakiej chcesz dodać ogłoszenie, a następnie wypełnij znajdujący się na stronie formularz. Jeżeli chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoim ogłoszeniem dodaj do niego kilka wyraźnych zdjęć z nim związanych oraz dokładny opis. Nie zapomnij dodać ceny swojego przedmiotu oraz sposobu dostarczenia go do kupującego.

Krok piąty Odpowiedzi.

Regularnie loguj się na naszą stronę internetową i sprawdzaj odpowiedzi na Twoje ogłoszenia. Znajdziesz je w zakładce wiadomości.

Gratulacje Właśnie dodałeś swoje pierwsze ogłoszenie!  Pamiętaj, że na naszej stronie internetowej z darmowymi ogłoszeniami możesz dodawać ich dziesiątki, a nawet setki bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

 

0 0 votes
Daj ocenę