70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Dlaczego nasza pożyczka bez BIK online podbiła już serca tysięcy Polaków?

Kredyt na raty udzielany przez pożyczki bez BIK online jest usługą niezwykle elastyczną. Tylko u nas każdy klient ma realny wpływ na:

Częstotliwość spłaty rat.

Tylko nasza firma pozwala swoim klientom na dyktowanie terminów wpłat kolejnych rat za udzielone pożyczki. Nawet w trakcie trwania umowy mogą je wydłużać lub skracać, aby jak najlepiej wpasować je w swoje możliwości finansowe.

Wysokość rat.

Jak każda firma udzielająca pożyczek, od swoich klientów oczekujemy całkowitej spłaty ich zobowiązań wobec nas. Aby to ułatwić każdy klient ma prawo do zwiększania lub zmniejszania rat. Dzięki takiemu działaniu wszystkie udzielane przez nas kredyty na raty spłacane są w 100%.

Oprocentowanie pożyczki.

W swojej ofercie posiadamy wiele ofert kredytów na raty, które różnią się między sobą wysokością oprocentowania. Każdy z naszych klientów samodzielnie może wybrać oprocentowanie pożyczki, które najbardziej mu odpowiada.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Jak sam widzisz tylko w pożyczki bez BIK online znajdziesz raty możliwe do szybkiej spłaty!

Kto może ubiegać się o kredyt na raty w naszej firmie?

Aby skorzystać z naszej oferty należy spełnić trzy podstawowe warunki:

mieć ukończone minimum 18 lat,

legitymować się aktualnym dowodem tożsamości,

posiadać polskie obywatelstwo.

Jaką kwotę można pożyczyć biorąc kredyt na raty?

Nie mamy żadnej maksymalnej kwoty pożyczki, jaką możemy udzielić. Nie narzucamy także minimalnej kwoty, dlatego nasze kredyty na raty zaczynają się już od 100 złotych.

Jaki jest okres spłaty kredytu?

Okres spłaty uzależniony jest od możliwości finansowych klienta. Trwać może od kilku tygodni do nawet kilku lat.

Nasze pożyczki bez BIK online są idealnym sposobem sfinansowania przyjęcia na okazje, takie jak: urodziny, imieniny, chrzest, komunia święta, okrągła rocznica ślubu. Ponadto nasi klienci korzystający z oferty kredytu na raty finalizują za pożyczone pieniądze kupno samochodów, mieszkań, budowę domu, ekskluzywne wakacje, a nawet otwierają własne działalności.

Jak wygląda procedura przyznawania kredytu w pożyczki bez BIK online?

Od upragnionych pieniędzy z naszej pożyczki dzielą Cię zaledwie cztery kroki:

Krok 1 weryfikacja wniosku.

Każdy wysłany do nas wniosek nasi pracownicy wprowadzają do specjalnego systemu, który w ciągu kilku minut przygotowuje ofertę dopasowaną do oczekiwań klienta. Oprócz tego nasi pracownicy dokonują dokładnej weryfikacji zamieszczonych w formularzu danych osobowych. Weryfikacja ich prawidłowości jest niezbędna, aby uchronić naszą firmę przed potencjalnymi oszustami.

Krok 2 przedstawienie oferty klientowi.

Gdy nasi pracownicy skończą niezbędne weryfikacje przedstawią klientowi specjalnie dla niego przygotowaną ofertę pożyczki. W tym kroku klient ma możliwość wynegocjonowania własnych warunków naszej współpracy oraz wprowadzenie ostatecznych zmian w umowie.

Krok 3 podpisanie dokumentów.

Nasi pracownicy mogą przekazać wszystkie niezbędne dokumenty na dwa sposoby: mailowo lub osobiście. Niezależnie od wybranego sposobu należy dokładnie zapoznać się z całą dokumentacją oraz dołączonym do niej regulaminem świadczenia usług. Następnie zostaje gruntowne ich wypełnienie oraz dostarczenie do naszego przedstawiciela.

Krok 4 wypłata pożyczki.

Jako firma elastyczna pożyczoną u nas gotówkę wypłacamy na dwa sposoby. Wybierając metodę online na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy wykonamy natychmiastowy przelew, za który koszta poniesie nasza firma. Wybierając podpisanie dokumentów bezpośrednio u naszego doradcy kwota pożyczki zostanie przekazana Ci gotówką do ręki.

0 0 votes
Daj ocenę