70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Kcynia

Liposukcja Kcynia

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko a nie możemy się nadziwić, jak bardzo poprawiłoby się nasze ciało w układzie tych kilku lat. Nagle okazuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie chciałybyśmy mieć kilka dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Rypin

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym punkcie skupimy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na nowej technologii liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w bardzo krótkim okresie po ukończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kieruje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Rypin

Sposobowi potrafią być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Rypin

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki postępowanie, aby jak dużo ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede każdym robiona jest niewielka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G idzie na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może być przeprowadzona miejscowo albo na konkretniejszym obszarze. W pierwszym przypadku zabiegowi budzi się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na rozległym zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w kierunku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym miejscu ich swego ciała. Z tejże danych korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy środek i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Rypin

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko realizowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spowodowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Rypin

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments