70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Olej mct Polanów

Olej mct Polanów

Olej MCT vs olej kokosowy

Często słyszymy, że oleje są szkodliwe i trzeba ich unikać, aby zdrowo żyć. Takie stwierdzenia wprowadzają pracowników w błąd, bo w obawie przed negatywnym wpływem na zdrowie – są tacy, jacy tych tłuszczy unikają. Owszem, są takie, które szkodzą a znacznie całkiem wyeliminować je z diety, przecież są także takie, które są wręcz niezbędne, aby organizm mógł właściwie funkcjonować. Do tych doskonałych tłuszczów zaliczają się między innymi tłuszcze MCT.

Olej mct Dziwnów

Co więc są tłuszcze MCT?

burneo

burneo

MCT to średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe o małych łańcuchach węglowych. Są wyraźnie wiele zdrowotnych właściwości, a pierwszym ich tłem jest olej kokosowy oraz nabiał. Tłuszcze MCT są o moc łatwiej przyswajanie oraz wchłanianie przez system, ponieważ nie są do tego pozytywne enzymy takie jak żółć czy lipaza. Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe są wchłanianie do naczyń krwionośnych, prosto z przeowdu pokarmowego. Najnowsze badania pokazują, że tłuszcze te potrafią wpłynąć na redukcję tkanki tłuszczowej, a właśnie łatwo sięgają po nie sportowcy i ludzie, jacy zależą zgubić zbędne kilogramy. Więcej o tłuszczach MTC przeczytasz w produkcie.

zobacz również tabletki na odchudzanie

Olej MCT – co więc jest oraz jakie jest właściwości?

Jest pochodną oleju kokosowego, ale zawiera o dużo więcej kwasu C6 (kapronowego lub heksanowego), który już obraca się w siłę i kwasu C8 (kaprylowego), jaki planuje granie na kształt trawienny i dostarcza energię.

Dlatego olej tenże jest nadzwyczaj znany wśród sportowców, ponieważ nie tylko motywuje do leczenia, ale same pomaga redukować tkankę tłuszczową. To nie jedyne właściwości oleju MCT. Dzięki naszym kompetencjom działa korzystnie na jelita, oczyszczając je z dalekich toksyn i bakterii, a nawet grzybów i pasożytów. Istnieje i dobry w leczeniu niektórych chorób np. choroby wątroby, epilepsji czy syndromu krótkiego jelita. Podnosi też odporność organizmu, dlatego dawkowany w podobnych proporcjach, będzie pięknym uzupełnieniem diety nie tylko sportowców, jednak każdego spośród nas.

Olej kokosowy – co więc jest? Jego zalety i wad

Olej kokosowy stanowi nadzwyczaj popularny w minionych latach, oraz na fakt jego wartości powstało wiele publikacji. Chętnie grany stanowi nie chociaż w kuchni, ale same do pielęgnacji ciała i włosów. Wśród lekarzy spojrzenia na jego element są podzielone. Jaki tak stanowi tenże wspaniały olej? Jest bogaty w tłuszcze MCT, które jak już bardzo zostało wspomniane, są bardzo pozytywnych stron dla własnego układu. W oleju kokosowym stanowi ich ok 68%, a badania nie wykazały, aby średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe były szkodliwy nacisk na polski organizm.

Zobacz również pożyczka bez big

Czym się sugerować kupując olej koksowy? Najlepiej dobrać olej nierafinowany lub typu Virgin, ponieważ nie wydaje on wówczas swoich racje ani witamin. Pamiętajmy, że nieprzetworzony olej koksowy jest możliwości, a cena to nawet kilkadziesiąt złotych za słoik. To, co możemy odebrać w poszczególnych sklepach za bardzo małą cenę, to obraz, jaki stał przetworzony a nie pozostało w nim nic spośród jego cennych właściwości. Jeśli chcesz poczytać nic na temat oleju kokosowego, zajrzyj na kartkę.

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments