70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pielęgnacja mebli ze skóry

Pielęgnacja mebli ze skóry

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Skórzane meble są eleganckie, a także zdumiewająco ciekawe. Jednak, by służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób zadbać. Jak pielęgnować skórzane meble?

Pielęgnacja mebli ze skóry

Jak tylko kupimy i przywieziemy skrórzany mebel do domu, powinno się pokryć mebel specjalnym środkiem konserwującym, mającym na celu zapobieganie przenikania brudu w skórę.

Meble ze skóry powinno się postawić w pomieszczeniu w dużej odległości od grzejników, a także w miejscu, do którego nie sięgają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszania. Meble ze skóry powinno się stale czyścić.

Codziennie powinniśmy ściągać z nich kurz miękką ściereczką, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, np co miesiąc należy starannie doczyścić nasze meble ze skóry przy użyciu środków przeznaczonych do czyszczenia mebli ze skóry.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim wyczyszczeniu, po raz kolejny trzeba zaaplikować na skórę specjalny preparat do pielęgnacji mebli skórzanych. Nie kupuj środków niepewnego pochodzenia lub takich, które nie są dedykowane do skóry, gdyż w ich składzie mogą znajdować się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie usuniemy sami, lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która spowoduje, że nasz skórzany mebel będzie jak z fabryki.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments