70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Interesują Cię bezpieczne sposoby inwestowania? Oprocentowanie lokat długoterminowych oferowane przez banki przynosi Ci zbyt małe zyski? Szukasz szybkiego sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki?

Odpowiedzią na to wszystko są nasze pożyczki społecznościowe!

Czym jest pożyczka społecznościowa?

Pożyczka społecznościowa (inaczej nazywana peer-to-peer) udzielana jest pożyczkobiorcy przez osobę fizyczną za pośrednictwem pozabankowej instytucji finansowej. Jej zasady są bardzo podobne do zasad udzielania pożyczki sąsiedzkiej.

Kto może udzielać pożyczek społecznościowych w pożyczki bez BIK online?

Naszym inwestorem w pożyczki społecznościowe zostać może każda pełnoletnia osoba posiadająca wolne środki, z których może udzielać pożyczki.

Jak przebiega udzielanie pożyczek społecznościowych w pożyczki bez BIK online?

Inwestować w nasze pożyczki społecznościowe możesz z ulubionego fotela w domu, ponieważ cała procedura przebiega za pośrednictwem internetu. Każdy z naszych inwestorów dostaje indywidualny login do naszej platformy internetowej, w której zawarte są najważniejsze informacje. Na naszej stronie internetowej zamieszczone są wszystkie składane u nas wnioski o udzielenie pożyczki. Inwestor samodzielnie wybiera osobę, której chce udzielić pożyczki, może także dowolnie dyktować jej warunki. Gdy pożyczka jest już udzielona inwestor ma stały dostęp do informacji odnośnie jej spłaty. Wszystkie wpłacane do nas raty przelewane są na konta naszych inwestorów.

Jakie informacje o potencjalnym pożyczkobiorcy widzi inwestor na platformie?

Nasi inwestorzy mają pełen dostęp do danych potencjalnych pożyczkobiorców. Oprócz ich podstawowych danych osobowych, na naszej platformie znaleźć można informacje o kwocie pożyczki, jaka interesuje konkretnego pożyczkobiorcę, jej oprocentowaniu, sytuacji finansowej i zawodowej pożyczkobiorcy, przewidywanym terminie spłaty oraz przedmiocie zastawu, jaki oferuje pożyczkobiorca.

Na jakie aspekty umowy udzielenia pożyczki społecznościowej ma wpływ inwestor?

Każdy z naszych inwestorów ma prawo zmieniać warunki udzielenia pożyczki przed podpisaniem przez pożyczkobiorcę umowy. Przez te warunki rozumie się: kwotę pożyczki, oprocentowanie pożyczki, wysokość rat, termin spłaty rat oraz ostateczny termin spłaty zobowiązania.

Na czym zarabiają nasi inwestorzy w pożyczki społecznościowe?

Zyskiem z udzielania pożyczek społecznościowych dla naszych inwestorów są: oprocentowanie udzielonych pożyczek, karne odsetki za nieterminowe spłaty pożyczek, opłaty ponoszone przez pożyczkobiorcę za opóźnianie ostatecznego terminu spłaty, zysk z ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu.

Dlaczego inwestowanie w pożyczki społecznościowe w pożyczki bez BIK online jest całkowicie bezpieczne?

Dołączenie do naszego programu udzielania pożyczek społecznościowych jest całkowicie bezpieczną formą inwestowania dodatkowych środków, ponieważ każda z udzielanych przez nas pożyczek zabezpieczona jest przedmiotem zastawu. Rynkowa wartość tego przedmiotu musi być równa bądź większa od kwoty udzielonej pożyczki. Sprzedaż przedmiotu zastawu następuje w momencie, gdy pożyczkobiorca przestaje spłacać swoje zobowiązanie. Na jego sprzedaż nasza firma pożyczki bez BIK online ma 30 dni od daty wystawienia postanowienia o sprzedaży przedmiotu zastawu. Jeżeli w ciągu miesiąca nie uda się nam go sprzedać samodzielnie zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze, abyś nie musiał miesiącami na nie czekać.

W jaki sposób mogę dołączyć do programu inwestowania w pożyczki społecznościowe prowadzonego przez pożyczki bez BIK online?

Jeżeli chciałbyś zainwestować swoje dodatkowe środki finansowe w udzielanie pożyczek społecznościowych, w których jesteśmy pośrednikiem, skontaktuj się z naszym pracownikiem infolinii, który dostępny jest pod numerem telefonu 708 403 891, bądź napisz na nasz adres mailowy. Przedstawiciel pożyczki bez BIK online wyjaśni Ci wszelkie dodatkowe zasady związane z dołączeniem do programu udzielania pożyczek społecznościowych oraz dostarczy Ci niezbędne dokumenty.

0 0 votes
Daj ocenę