70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Szkło hartowane Miastko

Szybkie pozyczki bez bik online na sm dowód osobisty bez wychodzenia z domu

Szkło hartowane Miastko

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Jak zadbać o wyświetlacz w domowym smartfonie? W współczesnych czasach prawie wszystek z nas czerpie ze smartfona. Urządzenie to wykonywa nam już nie tylko komunikacji, ale również książce i radości. Z tegoż względu dużo pań decyduje się na zakup coraz nowszych i elegantszych urządzeń.

Szkło hartowane Debrzno

Niestety, one zarówno są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż jest ekran telefonu. Stąd też oczywiście znacząca jest skuteczna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, jakie mamy okazji.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, wprawdzie nie zawsze dobra ochrona wyświetlacza

Jednym z najtańszych, i jednocześnie jeszcze bardzo znanych rozwiązań, jest zakup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż pewna ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, jakie potrafią dochodzić w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a więc np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, jakie dostają się wspólnie z polskim telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w przypadku, w którym dotrze do końca sprzętu, folia nie jest w okresie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Zatem warto wybierać to rozwiązanie ale w przypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Debrzno

Szkło hartowane – wyższy zakres bezpieczeństwa

Trochę więcej, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które dodatkowo przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To skuteczniejsza metoda ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniem w efekcie upadku. Nie stwierdzi się oczywiście, jeśli telefon spadnie z wysokiej wysokości lub zostanie zmiażdżony, chociaż w przypadku końca z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by myśleć o tym, że ochrona wyświetlacza winna stanowić dostosowana do kształtu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Debrzno

Odpowiednio dobrane etui

Jeśli też bardziej chcemy uchronić swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się zarówno na zakup etui. Teraz mamy znacznie szansie dla wszystkiego modelu smartfona. Najtańsze, i jednocześnie najpopularniejsze silikonowe case’y, nie mają co prawda ochrony wyświetlacza, a mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie dotrze do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui kupią na pomoc całego smartfona również mogą dodatkowo zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto wtedy pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla swojego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na wesele, nie świadczy to, że musimy ponosić bardzo wysokie koszty naprawy. Właśnie na placu funkcjonują firmy, jakie stosują nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich możliwość poświęcona jest wyjątkowo dla użytkowników nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego dania zyskujemy pewność, iż w przypadku, gdy dotrze do każdego uszczerbku, firma podejmie się kompleksowej i fachowej naprawy. Szkło hartowane Debrzno

Podsumowując, każdy użytkownik smartfona powinien posiadać świadomość jak znacząca jest ochrona wyświetlacza. Na wesele, w bieżących czasach możemy wziąć z wielu różnorodnych opcji, by zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniem dodatkowo jego końcami. Szkło hartowane Debrzno

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o