70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Prowadzisz niewielki lombard, który zmuszony jesteś zamknąć przez nową ustawę o produktach finansowych? A może zawsze chciałeś prowadzić swój interes, jednak nie masz pojęcia jak zacząć?

Kliknij i zacznij zarabiać

Największym wspólnikiem pożyczki bez BIK online jest wiodąca na rynku Marka lombardów – Polski Lombard i to właśnie dla nich szukamy wspólników.

Firma Polski Lombard jest najbardziej rozpoznawalną marką lombardów w Polsce. Wyróżnia się na rynku nie tylko najniższym oprocentowaniem udzielanych przez nich pożyczek pod zastaw, ale także największą listą skupowanych przez nich przedmiotów. Ponadto Polski Lombard przeprowadził całkowitą rewolucje w systemie udzielania pożyczek pod zastaw. Jako jedyna firma w Polsce, Polski Lombard umożliwia każdemu ze swoich klientów dalsze użytkowanie zastawionych przedmiotów, aby nie czekały bezczynnie na spłatę pożyczek ich właścicieli.

W świetle najnowszej ustawy udzielanie pożyczek pod zastaw uznawane jest za produkt finansowy. W skrócie oznacza to konieczność wpłaty kapitału zakładowego w kwocie nie mniejszej niż 200 000 złotych.  Ponadto, każdy z przedsiębiorców chcących nadal prowadzić swój interes, musi skrupulatnie prowadzić skomplikowaną dokumentację, która potrzebna jest dla Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędów Skarbowych.

Dzięki dokładnej analizie rynku, przeprowadzonej w ostatnim czasie, już wiemy, że te dwa czynniki skłoniły bardzo wielu przedsiębiorców do zamknięcia swoich lombardów. Aby stale skutecznie poszerzać swoje zasięgi i docierać do jak największej ilości klientów Polski Lombard daje każdemu właścicielowi małego lombardu możliwość wejścia z nimi w spółkę.

Co zyskuje każdy przedsiębiorca podejmując współpracę z firmą Polski Lombard?

Każdy właściciel lombardu, który zdecyduje się na podjęcie współpracy z Polskim Lombardem zyska przede wszystkim:

Silnego i renomowanego wspólnika, który nastawiony jest na zbudowanie prawdziwego imperium na rynku lombardów w Polsce.

Możliwość realnego uczestniczenia w budowaniu najlepszej firmy udzielającej pożyczek pod zastaw na terenie całego kraju.

Opiekę indywidualnego doradcy, który na każdym etapie współpracy rozwiewa wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem lombardu.

Odciążenie od konieczności prowadzenia skomplikowanej dokumentacji związanej z prowadzeniem działalności, którą po nawiązaniu współpracy zajmuje się fachowa księgowa.

Zdjęcie obowiązku znajomości najnowszych przepisów z zakresu prawa finansowego, którym po nawiązaniu współpracy zajmuje się dział prawny.

Brak konieczności wpłaty kapitału zakładowego – ten obowiązek spełnił już Polski Lombard.

Współpracę z całkowicie legalnie działającą firmą lombardową.

Możliwość wzięcia specjalnej nisko oprocentowanej pożyczki na rozwój interesu, z której sfinansować można wynajęcie lokalu w lepszej legalizacji, rozbudowę aktualnego lokalu, a nawet zakup nowego sprzętu związanego z prowadzeniem działalności.

Kto może zostać wspólnikiem marki Polski Lombard?

Każdy przedsiębiorca, chcący wejść w spółkę z firmą Polski Lombard, musi posiadać legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz lokal przystosowany do prowadzenia lombardu.

Na czym zarabiają wspólnicy Polskiego Lombardu?

Podczas podpisywania umowy każdy ze wspólników, ma możliwość wynegocjowania indywidualnej stawki procentowej od obrotów całego przedsiębiorstwa. Ponadto wspólnicy Polskiego Lombardu zarabiają na oprocentowaniu udzielonych pożyczek oraz ewentualnej sprzedaży nie wykupionych przedmiotów zestawu.

Jak można zostać wspólnikiem firmy Polski Lombard?

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Polski Lombard lub masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie tej współpracy skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo, a przedstawi Ci wszystkie jej warunki.

współpraca lombardami

0 0 votes
Daj ocenę